Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a legjobb és...

Melyik telefon a legjobb és miért? A Samsung galaxy express, Alcatel one touch idol s vagy a Nokia Lumia 625?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] Szerintem ebben a sorrendben! (a két Alcatel közül nem tudom melyik az s) Amennyiben komolyabb irodai, vagy egyéb nagyobb igényű alkalmazásokat akarsz akkor maradj az android mellet ha csak egy megbízható okos telefont keresel átlag felhasználói igényekkel, akkor tökéletes a Lumia 625.
2013. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyik sem az s:D
2013. nov. 9. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos az árukeresőn nem találtam! Tehát ha sok alkalmazást akarsz amit külső sd-re is telepíthetsz akkor csak android. A Samsung és az Alcatel közt nem látok komoly eltérést,így ízlésed szerint válassz. ww.gsmarena.com/alcatel_one_touch_idol_s-5668.php
2013. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!