Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Martinkaaa kérdése:

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Születésnapom nemsoká itt lesz Körülbelül egy hónap és szeretnék egy olcsó de a célnak megfelelő telefont. Úgy döntöttem hogy nekem a Samsung Galaxy Y kéne.A Cél: Wifizés,Zenehallgatás és telefonálás. Segítsetek mert kéne egy androidos teló olcsó,és JÓ! és ezt láttam olyan olcsónak! de ha van még Androidos és SAMSUNGOS (mert inkább samsungos vagyok) akkor nagyon szépen kérek mindenkit hogy írja le a véleményét! Nagyon Szépen Köszönöm!!

2013. nov. 9. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Én még a Samsung Galaxy Mini-t ajánlanám, árban kb. egyforma az Y-al. De van a Galaxy Pocket Neo,igaz egy kicsit drágább,de ha számít a kamera,akkor az sokkal jobb mint a másik kettő.
2013. nov. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!