Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2 vagy Iphone...

Samsung Galaxy S2 vagy Iphone 4s a jobb?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni,hogy miért drágább az Iphone 4s, mint a Samsung GS2? Van valami, amiben jobb az Iphone? Termékleírás alapján a Samsung GS2 jobbnak tűnik. Köszönöm a válaszokat :)

2013. nov. 10. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Papíron az s2 jobb.

De ha választhatsz Iphone4s t válassz mert az ha nem tetszik elcserélheted egy s3 masra mivel egy árkategóriában vannak.

2013. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az Iphone azért drágább mert iphone
2013. nov. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
papíron. gyakorlatilag meg 100x gyorsabb az iphone rendszerfuttatása, sokkal stabilabb, szebb a kijelző nagyobb a pixelsűrűség is (3,5"-ra 640x960 jut míg galaxy s2-nél 4,3" jut 480x800)
2013. nov. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Galaxy S2 jobb.iPhonenak csak a képernyője szebb.
2013. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Bár nem hinném, hogy annyival jobb lehet az Iphone 4s hogy annyit kelljen érte fizetni, ráadásul törékenyebb is (csak hallottam és videókat láttam) .
2013. nov. 10. 13:47
 6/10 anonim ***** válasza:
hát osztán a telefont nem azé találták ki hogy a fődhöz csapkodjad . a galaxy s2 meg már nem is támogatott android 4.0 az uccsó rá hivatalosan, iphone 4s meg még 2évig tuti támogatott lesz(ios 8-9 megjelenik rá kb)
2013. nov. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Uccsó ezt benézted.Android 4.1.2 rá az utolsó hivatalos.
2013. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
talán az iOS9 már nem, de valóban ha azt nézzük, hogy a 4S még mindig támogatott, emellett szvsz az sgs2 sebességben inkább egy iPhone 4-el összehasonlítható. Ha valaki nagyon unatkozó típus, akkor pakolgathatja az s2-jére a romokat, mert legalább főzöttből van millió fajta rá, de szerintem átlagos felhasználásra, ~3 évre az iPhone jobb választás. nem mellesleg most kb 75be kerülnek a használtak, jövőre lesz a használt piacon kifutó, amikor megjelenik a 6, akkor szerintem olyan 55re megy le az ára, de utánna be fog állni legalább 2 évre. iPhone 4 is hasonló, több mint 2 éve vásároltam használtan 82ezerért, és utánna így szépen ment le az ára, de azért még a 45ezres a legolcsóbb most is(aminek persze nincs baja), tehát eladhatóbb, mint mondjuk valószínűleg s2-t senki nem venné meg már 2 év múlva tőled, max egy 20asért, mert akkor már 50ért inkább vesz s3-at, vagy tán s4-et
2013. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :) én azért gondoltam s2 -re, mert szerintem az nekem tökéletesen megfelel, de szóba jöttt az Iphone 4s is. Az meg nekem túl drága és hátrány az is, hogy az App store -ból nagyon sok alkalmazás fizetéssel tölthető le. Persze ha lenne az iphone 4s -re lehetőségem, lehet, hogy jól meggondolnám. Szerintetek 40 -50 körül I4S kapható? vagy ha elcseszett állapotban veszem + megjavítom lehet, hogy olcsóbban jön ki? Én nem tudom, kíváncsi vagyok, ti tudjátok -e? :)
2013. nov. 12. 15:56
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem úsznád meg annyiból. elképzelhető, hogy van egy letiltott, karcos 4S 35ezerért, ha az esztétikai gondok nem zavarnak, egy alaplapcserével megoldható, viszont az sem olcsó, szóval akkor is minimum 60ezerbe benne lenne, meg ha hozzávesszük, hogy mondjuk annyira nem mernél belepiszkálni, és szakértő segítségét kéred, akkor munkadíj is.
2013. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!