Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade V. Miért ilyen...

ZTE Blade V. Miért ilyen olcsó? Megéri megvenni? Előnyei, hátrányai?

Figyelt kérdés
4 magos 1,2 GHz-es Qualcomm processzor, 1 GB RAM. Ennyit tudok róla. Esetleg kiegészítene valaki a fontosabb paramétereivel? Pl. a GPU ér benne valamit?

2013. nov. 10. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért ilyen olcsó mert nincs túlárazva mint a Samsungok
2013. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem. A Samsungokról most ne essék itt szó, kérlek szépen. (Egyébként egyetértek a túlárazást illetően)
2013. nov. 13. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kínai állam támogatja őket hogy minnél jobban tudjin terjeszkedni a cég
2013. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez lehetséges, nem is gondoltam rá. Csak azért furcsa, mert a processzora nem a leggagyibb fajta. A GPU-ról viszont nem találtam adatot.
2013. nov. 13. 19:21
 5/5 nullpoint válasza:

Gpu egy adreno 203, nem a legerősebb, de mondjuk fullhd videot nem nézek rajta mivel a kijelző csak 480X800-as.


[link]


Magyar teszt: [link]


Nekem tetszik ,annyi baja van hogy bluetooth headsetemhez néha nem akar kapcsolódni, csak újraindítással. J meg a kijelzőn halvány szaggatott vonalak láthatók, nem minden szögből, haverom Huawei telefonja is ilyen, azt mondták egy telefonosnál hogy az érintőképernyő érzékelő opontjai látszanak, ez olcsó telefonoknál jellemző. Azért mégis meg látogatom a garanciás szervízt, 2 hetes a telefon.

2013. nov. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!