Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet valamit tenni? Ha...

Lehet valamit tenni? Ha automatanal akartam feltolteni a telefont es beletlenul az utolso szamjegyet elutottem igy valakinek a telefonjat toltottem fel uj szamom lett es meg nem jegyeztem meg

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elvileg meg tudod nézni a számot, amit feltöltöttél, az utalások lekérdezésével...aztán felhívod azt, akit ffeltöltöttél, ha jófej visszatölt neked...
2013. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem már semmit nem tudsz tenni..

Elég hülye ötlet, de esetleg hívd fel akinek a telefonját feltöltötted, ha nagyon jófej és nagy szerencséd van akkor esetleg megbeszélheted vele, hogy ő meg töltse fel a tiédet..

2013. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ki van kapcsolva reggel ota
2013. nov. 10. 15:37
 4/13 anonim ***** válasza:
kétszer egymás után pont ugyanúgy rosszul ütötted be???
2013. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sajnos igen

rosszul irtam le

elrg szar hetem volt

es meg ez id

2013. nov. 10. 15:42
 6/13 anonim ***** válasza:

(Megesett az eset már a párommal, és neki visszatöltötték..)

1#


Hát az a ciki, ha használaton kívüli sim kártyára töltötted...


Tudakozó, hogy kié a szám?

2013. nov. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel a bankot, hátha van rá valahogy lehetőség, hogy visszavond, mint utalásnál. Bár nem hiszem sajnos.
2013. nov. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én ezt kb. havonta eljátszom. Nemtudom megszokni az új számomat. Nincs ilyenkor semmi, bemész a bankba, szólsz és visszacsinálják.
2013. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A bank visszacsinálja. Én is jártam már így, meg ismerőseim is. Mindig simán megoldották.
2013. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Es akkor is hacsak penteken tudok bemenni rendezni?? Nincs hataridohoz kotve?
2013. nov. 10. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!