Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki vállal normál simből...

Valaki vállal normál simből micro sim vágást?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem egy 3 mp-es műveletre kiadni 4500 Ft-ot a té mobilnak
2013. nov. 10. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért egy települést írhattál volna... Nyilván hiába vállal valaki Szegeden, ha te Győrben vagy. Amúgy bemész egy szolgáltató boltba, megkéred az ifjakat, szerintem max egy ezresért levágják. Vodafone-ban ingyen kivágták (igaz ott vettem a telefont). Vagy kivágod magadnak ollóval sablon alapján.

[link]

Nagyon figyelj, hogy 1:1 (100%) méretben nyomtasd, alapból ~96%-ra szokása összenyomni az Acrobatnak.

2013. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Telekomnál nem vágásért hanem cseréért kérnek annyit, ha a te hibádból válik használhatatlanná. Tehát a vágással ezt a 4500-at kockáztatod.

De ha bemész kicserélik, megmondod hogy az új telódba ez kell. Ennyi.

Nekem már kettőt cseréltek ingyen.

2013. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!