Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lesz az új Sony telefon?

Mi lesz az új Sony telefon?

Figyelt kérdés
Mostanában nem hallok új Sony telefonokról és úgy gondolom hogy az Xperia széria véget ért a Z1 telefonnal. Van valami híretek a legújabb kilátásban lévő Sony telefonról?
2013. nov. 10. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, majd pont egy világszerte ismert, jó minőségű árukat gyártó, és sikeresen eladó vállalat abbahagyja a telefonok gyártását. Épp ők csinálják jól. A csapból is a Samsung folyik, hatszázmillió telefonjuk van, és mind ugyanaz a vacak. A Sonynak kevesebb, de más rétegeket kiszolgáló telefonjai vannak. Jövőre is kiadnak szerintem 5-10 telefont, és slussz. Nem attól lesz egy vállalat sikeres, hogy minden hónapban 20-30 telefont mutat be!
2013. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Nem attól lesz egy vállalat sikeres, hogy minden hónapban 20-30 telefont mutat be!"


De bejött a stratégia, mert a parasztok veszik mint a cukrot.

2013. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Látom nem értitek a kérdést. Csak hogy a gyengébb embereknek is tiszta legyen. Ugye eddig voltak Sony Ericsson walkman telefonok, most voltak a Sony Xperia telefonok, és ezután mi lesz? Nem azt mondtam, hogy a Sony abbahagyja a telefongyártást, hanem hogy mi lesz az új széria?
2013. nov. 10. 23:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom jövő februárban mutatják be a Z 2-t, reméljük képernyőben végre a sony magára talál, meg kamerában is, mert idén nagyon rosszak voltak, mindig valamit elrontottak.
2013. nov. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Wadmalac ***** válasza:

Ott a friss választék, SP, Z, ZR, Z Ultra, Z1, jön a Z2, mi itt a gond? Teljesen aktuálisak a modellek.

Vagy simán új fantázianevet vársz az Xperia helyett? :)

2013. nov. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

az Xperia az egy brand , jó ideig még maradni fog.

a Sony-nál az Xperia olyan mint a Samsung-nál a Galaxy(az is jelen van már pár éve)ee

2013. nov. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A kérdező szerintem arra gondolt, hogy a Z-vel az ábécé végére ért a Sony (na nem mintha sorrendben haladt volna), és azon filózik, hogy mi lesz az új telefon neve.

Hát...maradt még pár betű raktáron, elképzelhető, hogy felhasználják azokat is. Vagy ha nem, akkor lesz valami új fantázianév (ahogy volt pl a Sola, Go, Active, stb is), nem hiszem, hogy véget érne itt az Xperia sorozat.

2013. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Látom nem értitek a kérdést. Csak hogy a gyengébb embereknek is tiszta legyen."

Esetleg be kellett volna járni nyelvtanra, megtanultál volna érthetően fogalmazni...

2013. nov. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Érdekes, mindenki értette csak te nem. Szerintem nem velem van a gond :D
2013. nov. 11. 15:21
 10/12 A kérdező kommentje:
Wadmalac! Nem azt mondtam, hogy nem elég frissek, vagy újak a készülékek, de eddig szinte havonta olvastam a legújabb telefonokról, bejelentésekről. Most meg semmi. Mintha leállt volna a Sony. De kíváncsian várom az új Sonykat.
2013. nov. 11. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!