Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace típusú...

Samsung Galaxy Ace típusú telefonomon nincs meg a klasszikus "Internet" ikon. Hogy tudnám létrehozni?

Figyelt kérdés
Helyette csak egy [origo] ikon van, ami az m.origo.hu-t hozza be állandóan akármit is állítok be. Egyszer már sikerült valahogy meglátnom a telefonomon az Internet ikont azonban el is tűnt.

2013. nov. 11. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az [origo] csak az ikonja z alapértelmezett böngészőnek. És azért az origo.hu-t hozza be mert az van alapból beállítva kezdőoldalnak. Ezt a Beállítások/Kezdőlap beállításával módosíthatod amire akarod...
2013. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Keresd ott kell lennie az applikációk közt. Egy kék "e" betű.
2013. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam már átállítani a kezdőlapot, de kikapcsoltam a telefont majd be és visszaállt magától az origora.


Az alkalmazások közt, akárhogy is keresem, nem találok Internetet se "e" betűt. (ha tud valaki képet lőni róla megköszönném)

2013. nov. 11. 14:10
 4/5 anonim válasza:

Szia, én tudok küldeni neked képet az "e" betűről, ezt keresd és ezzel biztosan fogsz tudni internetezni. Szerintem ez nagyon klasszikus:



[link]

2013. nov. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én már végignéztem mindent 2x előről meg hátulról ,de nem találtam... Sehol semmi, lehet ez valamilyen speciális telefon hogy nem tettek rá sima Internet ikont csak ezt a vacak origosat :D
2013. nov. 11. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!