Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800, vagy LG...

Nokia Lumia 800, vagy LG Optimus L9?

Figyelt kérdés

Melyik telefont vásároljam meg?


- A Nokia, Windows Phone, és azt mondták azon játszani nem nagyon könnyen lehet, mert kell rá egy androidos op-rendszer...


- Az Optimus pedig 500-ft-al drágább díjcsomagú, de ezen ne múljék..


Mobil Aréna linkek:

-Nokia : [link]


- Optimus: [link]


Nem tudom melyiket válasszam :/


2013. nov. 11. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A lumia 800 sose érte meg,tehát L9.
2013. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod. Ezen összehasonlítás is alátámasztja választásod.. most találtam :)


[link]


Köszönöm válaszod, marad akkor az LG :)

2013. nov. 11. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:

"A Nokia, Windows Phone, és azt mondták azon játszani nem nagyon könnyen lehet, mert kell rá egy androidos op-rendszer..." hogy mit mondtak?!


Amúgy a két telefon megjelenése között több mint egy év van az LG javára, így egyértelmű hogy ő a jobb. Ha Nokia Lumia, akkor az új generációs _20-as szériából érdemes választani.

2013. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lg-t semmiképp se! Nekem Lg optimus f6-om volt, 2 hét után lecseréltem Samsungra. Nagyon gagyi, 2 programot ha ráteszel, már lassú, az internetre is nehezen csatlakozik, a kijelzője meg kb. őskori. Remélem, segítettem!
2013. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!