Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dual sim kártyás mobiltelefont...

Dual sim kártyás mobiltelefont szeretnék vásárolni, de milyet?

Figyelt kérdés
Androidos legyen és minőségi középkategóriás 40-110e forint között (független). Tapasztalatokat várok és hogy érdemes e egyáltalán dualt venni? Samsung I8262 és Samsung I9082, ezeket néztem, de más márkával ellátott tapasztalatok is érdekelnek!

2013. nov. 11. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S4 mini-n nem gondolkoztál?
2013. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Galaxy s4 mini dual nem rossz, az adatai alapján, viszont olyan véleményeket olvastam róla, hogy lefagy a kijelző, meg hogy egyik sim-en gyengébb a jel, és hogy időnként gyenge a térerő. Ha ezek valósak, akkor nem adnék ki érte ennyi pénzt. Azt pedig nem érzem igazságosnak, hogy az esetek 95%-ban a dual sim-es telefon nem LTE képes, pedig ez lesz a jövő... gondolom.
2013. nov. 11. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Mire az LTE legalább olyan szinten kifejlett lesz mint a 3G addigra 6x lecseréled a telódat.Szóval most még annyira nem fontos.De persze hogy ha te olyan helyen laksz ahol van LTE lefedettség és szükséged van rá akkor nem szóltam.Az S4 mini dual-ról nem hallottam szinte semmit de ha bizonytalan vagy akkor inkább nézegess tovább.
2013. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyan 2 évre szoktam telefont vásárolni, ha addigra nem lesz elterjedt az LTE, akkor nem fontos ez a tulajdonság. Azért vagyok itt, hogy "nézelődjek" és füleljek ki mit tud...
2013. nov. 11. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!