Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Se wt19i eszközell mi lehet a...

Se wt19i eszközell mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
fel van a pc compatibio szerint frissítve a legújabbra és használok media go t is a zenék telepítésére... de van olyan album aminek talál képet de ha rárakom a telefora nem mutatja a borítóképet. mi ehet a megoldás?
2013. nov. 11. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor mutat a képet, ha az zenefájlban az album neve is ki van töltve.

pl.: [link]

2013. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ki van töltve mindegyik számnál..... az a poénos hogy a programban mutatja a képet de a teló nem... érdekes
2013. nov. 11. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem még ilyen problémám sose nem volt! :D

Szerintem, ha nem ragaszkodsz a Media Go-hoz, akkor próbáld meg anélkül felrakni fájlkezelővel, hátha úgy jó lesz. :)

2013. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2013. nov. 11. 19:54
 5/8 A kérdező kommentje:
de ígsem jó... decsak ennél az 1 albumnál...
2013. nov. 11. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát innentől már én is csak találgatni tudok. :D

Lehetséges, hogy a különleges karakterek miatt van, esetleg írd át valami hasonlóra. :D


Am tapasztaltam már én is olyat, hogy néhány mp3-nál hiába volt korrekt módon megadva az album és a kép is, nem akarta megjeleníteni... :/ Ilyenkor újra kellet írnom az mp3-at, úgy már jó volt! :)

2013. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hogy érted azt hogy újra írni?
2013. nov. 11. 20:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát pontos szakkifejezéseket és magyarázatot ne várj tőlem! :D

Szal lényeg, hogy egy audió szerkesztőbe importálni az adott mp3-at, majd (módosítás nélkül) exportálni mp3-ként. Ezután már minden korrekt lesz! :D Tudok társítani képet, minden adatod meg tudok adni, és a mobilon is minden megjelenik, stb.. :D


az én magyarázatom erre: Gondolom én, hogy néha megesik (főleg az internetről ingyen letöltött) mp3-nál, hogy hibás, és emiatt pl. nem minden lejátszó játssza le, vagy nem lehetséges képet társítani... Ilyenkor nincs mit tenni, én pl. mindig úm. újraírom/újrakódolom, de nevezzük bárhogy is... :D


Remélem érthető voltam. :)

2013. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!