Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc wildfire S elrotatam?

Htc wildfire S elrotatam?

Figyelt kérdés
kivan rootolva meg minden és feltettem egy másik romot és össze ment a képernyő nem tudom beirni pin kodot már a puk kódot kéri és ha rá telepítem a rendes rommot nem jó azzal sem elrontottam ?? segítsetek légyszíves :(

2013. nov. 11. 21:02
 1/2 Wadmalac ***** válasza:

Rom felrakás előtt csináltál legalább egy bizt. mentést a recoverybe?

Mert oda be kell tudnod lépni és onnan vissza tudnád állítani az eredeti állapotot. Nem véletlenül írnak minden főzött rom telepítéshez biztonsági mentést.

2013. nov. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wadmalac ***** válasza:

Egyébként ha gatyába akarod rázni, ugyanazzal a módszerrel, ahogy ezt a romot felraktad (feltéve, hogy nem szúrtál el semmit, bár én gyanítom, hogy nem a rom rossz, hanem te bökted el, valamit kihagytál), meg lehet próbálni ugyanezt odafigyelve még egyszer, vagy egy másikat feltenni.

Ha meg ez sem megy és sikerül úgy hazavágni, hogy a teló már csak a bootolás képernyőig jut, jöhet a téglátlanítás.

[link]

2013. nov. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!