Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom le van védetve...

A telefonom le van védetve rajzos kóddal. Nem tudom feloldani! Lent kifejtem, érdekes. Valaki?

Figyelt kérdés
Iskolában a telefonom a zsebembe volt. Kiesett valahogy és mivel szilikontok volt rajta nem vettem észre. Pár osztálytársam észrevette és viccből fel akarták oldani, de nem tudták. Nagyon-nagyon sokszor próbálkoztak. Mikor megtaláltam a telefonom, már a Gmail felhasználónvemet kellett volna megadnom és a jelszavam, CSAK HOGY én azt nem is használtam, nem emlékeztem semmire. Próbáltam mindent, új komolyabb gmail fiókot is csináltam és semmi.. Most azt írta ki hogy további 5 rossz próbálkozásnál csak a Gmail fiókomból állíthatom vissza.. DE MIVEL NEM TUDOM A JELSZAVAM, ez esélytelen.. help. MIT CSINÁLJAK? teljesen kétségbe vagyok esve, kérek bárkitől bármit!

2013. nov. 12. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Beirod a googleba a telefonod tipusát és hogy hard reset,majd követed az instrukciókat.
2013. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az osztàlytàrsaid hülyék.

Ilyet csinàlni...

Hàny évesek?

2013. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Így jártál. Most legalább megtanultad, hogy a gmail fiókot alapból nem viccből kéri a telefon az első indításnál.


Marad a reset. Elveszik minden adatod.

2013. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Wadmalac ***** válasza:
...és legközelebb pin-kóddal zárd le a képernyőt.
2013. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


esetleg ezzel érdemes lenne próbálkoznom?

2013. nov. 12. 15:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen telefonod van.
2013. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan kell ezt a hard reset-et sem csinálni, megnéztem youtube-on videókat is. Ameddig a telefont kikacsolom illetve bekapcsolom addig értem, utána a neten is kell valamit csinálni.. Az normális ha ilyenért küldeném szervízbe vagy szakemberhez? Vagy bárki tud segíteni a hard resettel?
2013. nov. 12. 16:13
 8/10 anonim ***** válasza:

A HR-t a készüléken kell csinálni. Ha nem vagy rá képes, mert pl. hiányzik az egyik kezed, vagy nem tudsz olvasni, akkor menj be egy zug-gsmbe és elvégzik. Talán még annyira röhögni sem fognak rajtad.

[link]

2013. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Wadmalac ***** válasza:
Elfelejtett gesztus miatt úgyis naponta öten-hatan beesnek a szervizekbe. És mind azt mondja, hogy a haverjai b.....ták el neki. :D
2013. nov. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Marad a szervíz... nem működik semmi.. kipróbáltam mindent.. a telóm nem jelez ki semmi olyasmit amit kéne amikor lenyomva tartom a gombkombinációkat...
2013. nov. 13. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!