IOS ROL ANDROIDRA?

Figyelt kérdés

Most iphone 4 em van es azert lassan erne egy keszulek valtas volt mar jailnreakelve de vegul leszedtem rola mert nem

Tudtam mire hasznalni ...

Galaxy note 3 ra gondoltam leginkabb vagy s4 re

De elegge felek az androidtol sok felhasznalotol azt hallom h nagyon szar viszont ok nem felsokategorias telefont hasznalnak

Es tenyleg befagy belaggol egy ido utan mert boltokban probalgattam mar oket es neha megakadtak es 150-200 ezer forintot kiadni egytelefonert ami fel

Ev mulva lehet hogy akadni fog nem akarok kiadni viszont ugye most iphone 4 em van ugye nem tul

Nagy a kijelzoje es most kiadni ismet x ezer forintot h egy cm rel hosszabb legyen a kijelzo es gyorsabb szerkntem

Nem eri meg mert nagy ujdonsagot nem tudna adni

Viszont az android meg ugye nem ios es nem

TUdom h mennyire fix vagy osszeomlik e

Tudnatok segiteni h az uj androidok talan 4.2.2 es vagy 4.3 kinotte mar ezeket a problemakat es megfelelnek egy normal felhasznalonak

Az igenyeihez facebook viber internet zenehallgatas vagy ha tobb program fut nem lassul le nagyon

Koszonom a valaszokat elore is !


2013. nov. 12. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Az irásodat végigolvasva neked nem való android. Az iphone hülyebiztosabb.
2013. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod igazan kedves ember vagy es engem hulyezel le mikor nem a kerdesre valaszolsz :)
2013. nov. 12. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Desire S-t használok, 4.2.2-es főzött rommal és itt a rendszer már nem akad meg (a gyárival se sok gond volt, de ez jobb). Ami röccenés, akadás elő szokott fordulni ha épp pl. temple run-t játszok és közben felugrik a facebook, hogy üzenetem jött vagy ha túl sok oldalt nyitok meg a böngészőben, netán-tán még nagy méretű képeket is próbál betölteni az oldalon, de hát ez már inkább hardveres gyengeségből adódik mintsem szoftveres gond. Meg gondolom a nagy méretű mindenféle hiperszuper játékok futtatása se lenne olyan gördülékeny ezen a telefonon már.

Egy normál felhasználónak eddig is megfelelt jobb fajta androidos telefon, mostmár eljutottunk oda, hogy az egyre olcsóbb modellek közt is egyre több a használható, de a felső kategóriásak közül már tényleg nem sok mindenre lehet panasz.

2013. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
WP 8 rendszerű mobilt vegyél, azok stabilabbak , pl Nokia Lumia 920
2013. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Váltottam iPhone 4-ről Nexus 4-re (majd vissza), íme a tapasztalataim:

-gyártói felülettől mentes Android abszolút nem lassú, nem akad. TouchWiz (Samsung)/Sense (HTC) már más kérdés.

-4.2.2-t próbáltam, abban még volt pár bug (4.3 is hirhedt volt), de iOS7-re sem lehet azt mondani, hogy teljesen kiforrott lenne, ráadásul ott még a kezelőfelület is megosztó. Őszintén szólva, Google hozzáállása miatt kétlem, hogy a hibák kijavítására fókuszálnának (volt pár komoly, pl WLAN-bug, mikor is push értesítések nem érkeztek meg Wifin, ha nem volt bekapcsolva a kijelző - fix persze nem jött...)

-Lassulást nem tapasztaltam, ismerőseim 4.1-es főzött ROM-okkal viszont panaszkodnak más eszköz esetében. Nem tudom, későbbiek hoztak-e ilyen mélyreható változásokat (szerintem csak 4.4 utóda fog, mert készülnek lecserélni a DalvikVM-et).


Ha váltasz, mindenképp Nexus-t ajánlok, sebesség/támogatás terén ez a legjobb.

2013. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom

A valaszokat

Sajnos a nexus nem tetszik :/

Akkor ezek szerint kezd megbizhatobb lenni az android is..

2013. nov. 13. 07:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudtál mit kezdeni a Jailbrékelt Iphonnal, akkor nem ajánlom az Androidot...

Előbb utóbb szidnád még az Android csúcskészüléket is.

Mindenféle telepítéssel (mert itt sokkal egyszerűbb, szabadabb) biztos belefutnál akadozásba...

2013. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!