Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3-ról vélemény...

Samsung Galaxy S3-ról vélemény? (részletesen)

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 15:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Értem:) ahol én néztem eddig ezt a telefont,nagyon drága mindenhol... Nem tudtok egy helyet ahol olcsón adják?:)
2013. nov. 12. 17:31
 12/19 walk w1th mee ***** válasza:

küld el anyádékat dolgozni,vagy ismerettség kérdése az olcsóság..

omg,találd már fel magad,ismerősök,akármi

2013. nov. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Képzeld egyke vagyok:) anyám mindennap nagyon keményen dolgozik.. Viszont ahol mi néztük (egy jó pár helyen...) ott 100000 körül voltak az árak és az nekünk túl drága. Nem lehet mindenki gazdag. Én is dolgozom pedig én még iskolába járok. Most úgy le tudnálak téged mindennek hordani,de inkább nem teszem mert nem akarok a te szintedre lesüllyedni. Bár olyan mélyre elég nehéz:S puszii
2013. nov. 13. 06:54
 14/19 anonim válasza:
Ha nincs pénzed drága telefonra nem veszel drága telefont, nem értem mi a f#szt kell ezen csodálkozni.
2013. nov. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Annyi pénzt össze tudunk kaparni.. De azért gondoltam megkérdezem hogy hátha valahol olcsóbban is lehet szerezni. És te neked se kéne ide kommentelni hogy ha nem tudsz egy normális választ adni.. Interneten mindenki menő. De élőben mernéd ezt mondani.. Jól szembe köpnélek.
2013. nov. 13. 15:23
 16/19 anonim ***** válasza:
Ezt még ezek szerint nem nézted: [link]
2013. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Juj:3 köszönöm:) ez nagy segítség!
2013. nov. 13. 17:25
 18/19 walk w1th mee ***** válasza:

hordj,hol nem sz_rom le?:D

nincs pénzetek nem lesz drága telefonod...mit kell ezen filózni,omg:DD

2013. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Azt honnan veszed hogy nincs?:c de azért én egy kicsit drágának tartom,hogy ennyibe kerül..meg nem akarom hogy anyukám ilyen sok pénzt kölcsön el... Mert tudod én nem csak magamra gondolok mint mások.. De most már komolyan olyan gáz vagy hogy te csak ilyen rosszindulatú kommenteket írkálsz ide.. Reklám van a minimaxon?:(
2013. nov. 14. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!