Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi változna az iPhone-omon,...

Mi változna az iPhone-omon, hogyha végeznék rajta egy rendszervisszaállitást?

Figyelt kérdés

Lekorlátoztam a Safarit régen, és elfelejtettem a kodot.

Az alkalmazások elvesznének? (nem csak a telefonról).



2013. nov. 12. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
segítene rajta, alkalmazások megmaradnak az ID-dban, telefonon nem. biztonsági mentést ne csinálj, mert az ugyanúgy elmenti azt is, amit lekódoltál.
2013. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
minden, a telefonon tarolt adat torlodik, az alkalmazasokat is nyilvan ujra kell telepitened. ha nem jailbreak-elt telefon es megvetted oket, a store elvileg automatikusan visszateszi. az adataidrol neked kell gondoskodni.
2013. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 12. 17:14
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos az utolsa ma volt, és már régebben korlátoztam ...

Az iPhone visszaállitására meg azt irják, hogy a megvásárolt dolgot lehet hogy elvesznek.

2013. nov. 12. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:

"Az iPhone visszaállitására meg azt irják, hogy a megvásárolt dolgot lehet hogy elvesznek."


Ezt melyik barom mondta??

Ha van iCloud mentésed, akkor még az appok beállításai (pl játék állások) is visszakerülnek.

2013. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
így van 5-ös, amit megvett, az az Apple ID tárolja, tehát azok megmaradnak, csak le kell tölteni tölteni egyenként, és ahogy mondtam, nem célszerű biztonsági mentésből visszaállítani, mert akkor visszatölti a lejelszavazott dolgokat is. :)
2013. nov. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült, Köszönöm!
2013. nov. 14. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!