Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok venni NFC matricát?

Hol tudok venni NFC matricát?

Figyelt kérdés

Tescoba, media markt-ba vagy mobil szolgáltatónál lehet venni NFC matricát?

tudom lehet interneten rendelni, de csak 1-2 szeretnék rendelni és így a házhoz szállítással együtt nem éri meg.

hol lehetne venni?



2013. nov. 12. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, én anno Angliából rendeltem. Arra figyelj, hogy mindenképp olyan taget vegyél, amelyik kompatibilis a telefonoddal (Mifare classic tagek nem teljesen szabványosak, így sok készülék nem támogatja őket - Samsung TecTile tagek is ilyenek, ezek pl Nexus 4-ben illetve SGS4-ben nem mennek).
2013. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebay-en 300 ft egy db, ingyenes szállítással.
2013. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

magyarba is van 800 forint a kicsi kör alakú, és bp-n átveheted.

google = nfc matrica ár

2013. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mist194 ***** válasza:

Azért arra vigyázzatok, hogy NFC címkét NE csak ár alapján válasszatok!

A 300 Ft körüli kategória sajnos igen kis memóriával bír, max 3 utasítást tud memorizálni.

Sajnos az értékesítők a memória adatot még nem közlik. Vásárlás előtt rá kell kérdezni.

2016. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!