Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mondja mindenki azt...

Miért mondja mindenki azt hogy a Sony Xperia SP jobb mint a Samsung Galaxy S4 mini?

Figyelt kérdés

Egyeltalán nem jobb szerintem,annyi,hogy a felbontás az SP-nél HD a Samsungál pedig qHD,ennyivel jobb,de szerintem ez nem olyan egetverő nagy probléma.A Samsungba több a ram,amoled kijezője van,proci ugyan olyan.

Plusz még a Samsung megkapja a 4.4 frissítést,míg a Sony nem.

Én azt gyanítom,hogy azéft mondjág az Sp-t inkább mert sok a Samsung ellenes és mert valamivel olcsóbb az SP.Igazam van?

Amúgy meg voltam 2 használt telefonos boltba mind2 helyen az S4 minit ajánlották.

Én az iPhoneokoért vagyok oda de ez most itt lényegtelen,tehát semleges szemmel biztos,hogy a Samsungot venném.


2013. nov. 12. 17:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2013. nov. 12. 17:51
 2/13 anonim ***** válasza:

Samsung fan? Miért támadt olyan benyomásom, hogy te írtad azt a kérdést is? Írásstílus, intelligenciaszint és a kérdés témája is megegyezik. Na, de mindegy. :D


Egyébként érdemes lenne elgondolkodni azon, hogyha mindenki az SP-t ajánlja, akkor te miért akarod az S4 minit venni...

2013. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Leginkább azért mert még nem fogtak a Sonyazistenen kívül más telefont.:)Egyáltalán nem jobb az SP.Na jó talán egy kicsivel a hardvere.(GPU-ja jobb-de aki nem hardverb- zi annak tökmindegy,mert az S4 mini is nagyon smooth)De ha a támogatást nézzük akkor megint a Samsung jobb.
2013. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Úgy tudom hogy fél óránként csak egy kérdést lehet kiírni tehát hogy írhattam volna én?

amúgy meg nem írtam hogy telefont akarok venni csak feltettem a kérdést

azért írtam hasonlóan mert mielőtt kiírtam volna a kérdést azt a kérdést olvastam

2013. nov. 12. 18:01
 5/13 A kérdező kommentje:
#köszönöm
2013. nov. 12. 18:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt a kérdést 17:09-kor írták ki.Tehát akár te is kiírhattad volna.(17:09+30 perc legrosszabb eseteben is 17:40 ez a kérdés meg 17:50-es)
2013. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#3* :D
2013. nov. 12. 18:04
 8/13 anonim ***** válasza:
De én nem gondolom úgy hogy te írtad ki.De végülis a kérdés szempontjából tök mind1.
2013. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#7 igazad van félre olvastam sorry :D
2013. nov. 12. 18:05
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
5 éve telefonokkal foglalkozom.S4 mini!
2013. nov. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!