Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem látja a PC a mobil...

Miért nem látja a PC a mobil csatlakozást?

Figyelt kérdés
Van egy ALCATEL OT-995-ös telóm amit ROOT-oltam és lecseréltem a ROM-ot rajta egy Bagyusz féle H1N1-re. Minden nagyon faszán működik és ezerszer jobb mint a gyári volt, de van egy pici probléma. Ha rá akarom csatlakoztatni a laptopra USB-n keresztül akkor a gép pittyeg és a telefonon is rá nyomok a csatlakozásra, de a gép akkor se jeleníti meg a telómat.

2013. nov. 13. 05:23
 1/5 Wadmalac ***** válasza:

[link]


Innen szedd le a megfelelő drivert és tedd fel a laptopra.

2013. nov. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:

Hoppá, idézet bagyusztól:

"FONTOS: Az első bootolás után szükséges egy újraindítás, valamint le kell törölni OTU driver packot a pcről"


Megtetted?

2013. nov. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Újraindítottam mindent. Telefont is és Lapit is... de nem igazán tudom mit akarna takarni az az OTU driver pack. Semmi hasonlót nem találok és fel se telepítettem ilyesmit.
2013. nov. 13. 18:42
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
Ha a főzött rom felrakása előtt volt már ez a telefon rádugva a laptopra, csak volt hozzá valami telepítve, nem?
2013. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A kérdéseidet inkább bagyusz blogjában tedd fel. :)

Amúgy:

Az OTU legyen feltelepítva + az eszközkezelőben nézz szét az usb-vezérlők kategóriában. Ha van usb kompozit eszköz (Részletek/Eszközpéldány azonosító : USB\Vid_05c6&Pid_9025), azt törölt (jobb klikk-re menü majd eltávolítás), majd az eszköz fa legfelső elemén (ami a géped neve a win hálón) jobb klikk-es menüben a hardverváltozások kezelése. Ekkor újra fel fogja ismerni a telefont, majd már látni fogod az sd-t is.

2013. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!