Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyünk? A Samsung Galaxy...

Mit tegyünk? A Samsung Galaxy Advanbe aksija tényleg ilyen pocsék?

Figyelt kérdés
Van egy 2 hónapos Advancom, ami 2 nap alatt lemerült úgy, hogy szinte nem is használtam. Bevittem a T-Mobile-hoz és kicserélték az aksit. Azt mondták, hogyha 3 napot kibir, akkor az már jó. Nos ennek a készüléknek 570 óra a készenléti ideje. Ez is mérvadó volt a vételkor.
2013. nov. 13. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

570 ora labor korulmenyek kozott . Ahol a radioja a legkisebb teljesitmenyben dolgozik,ahol az lcd vilagitasa allandoan ki van kapcsolva,ahol egyetlen program sem fut a hatterben,ahol nem kell a szenzorok adatait feldolgozni ..stb.


Az osszes telefonra altalaban jellemzo,hogy a gyari ertek 10%-at ha tudjak,akkor az mar jonak mondhato . Oszinten orulok annak,ha a telefonom egy altalam atlagosnak mpndhato hasznalat mellett egy egesz napot mukodik toltes nelkul

2013. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Energiatakarékosra volt és van is állítva és mostanában nem is neteztem vele, mert itthon vagyok, van itthon gép.
2013. nov. 13. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Tok mindegy,hogy hogy allitod. Nincs olyan okostelefon,ami akarcsak 2 napot is elmenne - ha nem csak keszenletben fekszik az asztalon.
2013. nov. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát pedig az enyém elég sokat úgy van készenlétben.
2013. nov. 13. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!