Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A windows phone van olyan jó...

A windows phone van olyan jó mint az android?

Figyelt kérdés
jelenleg androidos telefonom van, de egyre jobban tetszenek a windows phone-osak. miben jobb és miben rosszabb a windows phone?
2013. nov. 13. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

szerintem annyiban rosszabb a WP, hogy nem olyan sokoldaló, testreszabható a kezelőfelülete mint az Androidnak.

egyébként stabilitásban,gyorsaságban,megbízhatóságban veri az androidot.

2013. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Még a legkisebb 1 magos processzorral is gördülékenyen fut a WP ,amíg a "másik" rendszer még a legkomolyabb 8 magos procival és 2GB rammal szerelt gépen is akadozik .. Ha bohóckodni akarsz és élvezed a legutolsó aproságig testreszabhatóságot,akkor nem rossz a droid ,de ha el akarod felejteni a problémákat és egyszerüen csak használni akarsz egy telefont ,akkor WP nagyon jó választás.
2013. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Az android sokkal gyorsabb, mint a wp, testreszabhatóbb, jobb, korszerűbb szoftver.


A WP lassú, mint a dög, cserébe "húde gördülékeny", és a töltési időt 5 másodperces animációk mögé rejtik.


Droid 4.1 vagy afeletti rendszer már teljesen jól fut akármilyen telefonon és nincsenek idióta korlátozások.

2013. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Wadmalac ***** válasza:
47%

"a "másik" rendszer még a legkomolyabb 8 magos procival és 2GB rammal szerelt gépen is akadozik"

?

:D

Melyik bolygóról származnak eme értékes tapasztalatok?

:D

Ismét márkasovinizmus-szagot érzek. :D

2013. nov. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Arrol a fold nevu bolygorol,ahol en hulye hagytam magam bepalizni a hiperszuperhudefasza samsung i9500-nak . Pontosan 43 napig volt meg a telefon,bar az utolso 16 napot a dobozaban toltotte,akkor mar javaban hirdettem ..
2013. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Wadmalac ***** válasza:

Szerintem egy jó androidos telefon után, ha valaki megpróbál egy WP-t használni, úgy érzi, mintha úgy kellene zongoráznia, hogy a billentyűk kétharmadát ellopták vagy sárkányrepülőznie kellene egy sportcsarnokban.

Rettenetesen korlátozottak a lehetőségek.

Tény, hogy azon korlátozott lehetőségeken belül minden szépen fut.

Ez van, ha egy hardver és egy szoftver tökéletesen optimalizálva van egymáshoz. Amint valami univerzálisabb dolognak kell készülnie akár SW, akár HW vonalon, kivédhetetlenül jönnek kisebb-nagyobb problémák.

A Microsoft megvette a Nokiát tokkal-vonóval, innentől az összehangolás simán lehet nagyon jó.

DE ne feledjük, jövőre a Microsoft el akarja indítani a WP terjesztését más gyártók készülékein is, na onnantól már jönnek majd a bugosodások, a laggolás, az összes állítólagos android-betegség, amik simán a nem tökéletes (mert lehetetlen) optimalizálásból származnak.

2013. nov. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Wadmalac ***** válasza:

#5: Mindig volt olyan érzésem, hogy az S4 színtiszta parasztvakítás. :D

Hát nem tudom, több mint 2 hónapja nyúzok egy Z-t, de a laggolásnak még nyomát sem éreztem.

Én nem húznám az android nyakába a problémát. Pl. senkit sem hallottam panaszkodni az új HTC-kre vagy a Huawei P6-ra, de a Samsungot elég sokan szidják.

2013. nov. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Wadmalac ***** válasza:
Huhhhú, jövőre jönnek a WP-s Samsungok. Kiváncsi leszek. :)
2013. nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak arrol tudok velemenyt mondani,amit kiprobaltam , htc one-t akartam ,de akkoriban elerhetetlen a volt , sony-n a korabbi rossz tapasztalataim miatt nem is gondolkodtam . Most mar teljesen mast hasznalok (a harmadik okostelefon rendszert) ,egyenlore nagy elegedettseggel)
2013. nov. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Wadmalac ***** válasza:
Lehet, hogy az S4-nek betett az a rengeteg gyárilag telepített, tulajdonképpen szükségtelen, de marha jól hangzó Samsung alkalmazás, ami mind folyamatos háttérben futást igényel (szemkövetés a kamerával meg hasonló biszbaszok). Na az tényleg sok lehet még a NASA központi számítógépének is.
2013. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!