Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hordozható Sony akkumulátor?...

Hordozható Sony akkumulátor? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Zavar, hogy hamar lemerül a telefonom, ha igénybe veszem egy játékkal vagy valamivel. Egy CP-F5 Sony hordozható akkumulátor szerintetek használható lenne egy Sony Xperia S telefonhoz? És megéri szerintetek? 5000mAh Litiumion polimer. És 1000 ciklus idő, ami talán még hasznos lehet ezzel kapcsolatban, bár nem vagyok benne biztos, hogy ez mit jelent... Kb. 1000 használat, és tönkre megy? Szerintetek megéri venni egy ilyet? Vagy ha egy napnál tovább nem megyek sehvoa, akkor minek, mert akkor valahogy beosztom? [link]

2013. nov. 13. 20:23
 1/3 b95 ***** válasza:

érdemes lehet ilyet venni, de nem ezt a Sony-sat, mivel plusz pénz fizetsz ki a márka miatt. Erre a célra akármelyik gyártó külső akkuja megfelel, mivel itt szabvány microUSB-ről van szó.

Az 100 használat azt jelenti, hogy 1000 teljes feltöltést/lemerülést bír ki „látható” gyengülés nélkül. Ebben viszont én egy kicsit kételkedek, mert - ha jól tudom - ,a Li-Pol csak 500-at bír ki.

2013. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a telefon akkuddal gond van akkor azt vegyél inkább bele.
2013. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Majd még megfontolom, meg akkor utána nézek más gyártóknál is. A telefonom aksija pedig nem romlott el. Alapból ilyen. Ennyit bír. 1750mAh-ot a kijelző eszi meg nagyrészt. 36%ot, és a második legnagyobb pedig a készenlét, ami 11%. És azt folyamatosan. Az a baj, hogy a gyártók mennek rá az egyre több magra, több ramra, szebb kijelzőre, az aksikat meg le se szarják. Pedig azt kéne szerintem fejleszteniük. Vagy nagyon jól optimalizálniuk a készüléket.
2013. nov. 14. 05:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!