Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fiúnak cink az arany színű...

Fiúnak cink az arany színű iphone 5 s?

Figyelt kérdés

#iphone 5 s arany
2013. nov. 13. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Bár én inkább feketét vennék de ízlések és pofonok és amúgyis rengeteg tokot lehet venni hozzá ha esetleg mégse tetszene de ezt te döntsd el, ne mások véleménye alapján dönts elvégre te fogod használni. :)
2013. nov. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a cink, hogy még élsz...
2013. nov. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem cink (Zn) és nem is arany (Au) hanem színezett fém.
2013. nov. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:

Csak trendből telefont venni cink.

Én spec használni veszek telefont, nem mutogatni és akkor meg q-ra lexarom, hogy másnak tetszik-e.

2013. nov. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ettől aztán kemények lettetek :)
2013. nov. 14. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég cigányos.
2013. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

#5:

Az érthetőség kedvéért még egyszer, máshogy fogalmazva leírom.

Mi a francot foglalkozol vele, kinek mi a véleménye, ha neked tetszik, vedd meg.

Ha pedig a vásárlásnál tényleg az a lényeg, hogy más mit mond majd rá, akkor valóban veled van a baj.

Előző telefonom fehér volt, fehéret vettem, mert tetszett, praktikus volt (könnyebb volt megtalálni, hová tettem le), meg sosem volt még fehér telefonom és untam a feketét, ezüstöt.

Most az új vásárlásánál is elsőre a fehéret néztem meg, de mivel ennél a dizájnnál a fehér kifejezetten bénán nézett ki, végül a feketénél maradtam.

Az egész történet alatt állatira letojtam, kinek mi a véleménye. Ha valamit én használok, elsősorban nekem tetsszen.

2013. nov. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!