Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok panaszt tenni a...

Hol tudok panaszt tenni a T-mobile ellen, hogy ok nélkül levonja a kártyámon lévő pénzt?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt lett a kártyámra töltve ,X' összeg. 7 éve megvan ez a kártyám, de még soha nem küldtem egy olyan sms-t sem, ami nem 20/30 vagy 70-es számra ment volna és nem is hívtam ilyet. Nem használok internetet és más sem használja a mobilom. Mégis, ma délután még volt rajta egy X összeg és alig most, így 4 órával később már az sms-t kaptam, hogy egyenlegem 300ft alá csökkent. Ami minden ok nélkül eltűnt róla a hónapok alatt, az több ezer Ft. Nem előfizetéses vagyok, hanem kártyás. Egyszer töltök rá pénzt, utána ráér 1 év múlva is akár.

2013. nov. 13. 23:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Okostelefonod van? Nem kezdte-e véletlenül egy alkalmazás használni az internetet?
2013. nov. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Személyes ügyfélszolgálaton kell előadni a problémát, mert mi érdemben nem tudunk segíteni.

Volt már nekem is gondom az elszámolással, igaz én előfizetéses vagyok és telefonon vettem fel a kapcsolatot, de nagyon készségesek voltak, elismerték a hibát és jóváírták.

Csak szép nyugodtan, higgadtan kell átgondolni, bárhol előfordulhatnak problémák, az ügyfélszolgálatot ere tartják hogy segítsen.

2013. nov. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem okostelefonról van szó? Mert annál könnyen előfordulhat, hogy ha nem iktatod ki az adathozzáférést a mobilhálózatokon, akkor a háttérben elkezdi frissíteni önmagát súlyos kilobájtokat letöltve, és a kártyádat megcsapolva.


Menj be a T-Mobilhoz és kérj hívásrészletezőt, hogy kiderítsd mi szívta le a kártyádat: [link]


Ha nem értesz vele egyet, van helye a díjreklamációnak - a T-Mobile Ügyfélszolgálatához kell fordulni: [link]


Ha nem segítenek, panasszal két hatósághoz fordulhatsz:

- Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság: [link]

- Nemzeti Média és Hírközlési Hatóság: [link]

2013. nov. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 allllli válasza:
Pont ez az. Ha 1 éven belül nem használod el, amit egyszer rátöltöttél, akkor lenullázza. De amikor feltöltöd a telefonodat, akkor sms-ben megírja h mennyit töltöttél rá, meg azt is, h meddig használható fel. (következő év ugyanazon napja). Ez mindig is így volt. Nagyim járt így, aztán mikor rájöttünk, akkor évforduló előtt gyorsan mindenkit felhívott h ne vesszen kárba az összeg.
2013. nov. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 allllli válasza:
Most látom, hogy tegnap előtt lett töltve rá...akkor semmi :)
2013. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Nagyim járt így, aztán mikor rájöttünk, akkor évforduló előtt gyorsan mindenkit felhívott h ne vesszen kárba az összeg."


Elég lett volna a legkisebb összeggel feltöltenie és újabb évig van idő letelefonálni.

2013. nov. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 allllli válasza:
Persze, de akkor csak gyűlik. Lebeszélni akkor sem fogja.
2013. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Samsung S5230. Ezen nincsenek még ilyen alkalmazások meg ez nem is android még.
2013. nov. 14. 20:05
 9/13 A kérdező kommentje:
Minden hónapba töltöttem rá már évek óta, de már pár hónapja nem töltök, mert minden ok nélkül leszívja. Előző kártyámmal volt már ilyen probléma, akkor betelefonáltam és nyíltan állították, hogy interneteztem rajta. Ezzel én nem tudtam mit csinálni, ők 'nagyobb' emberek, mint én. Soha nem használtam internetet a telefonomon, mivel van számítógépem és itt eltudok intézni mindent. Én csak telefonálásra használom a telefont, nem élek ilyen alkalmazásokkal meg játékokkal stb. dedó korosztálynak meghagyom. De felháborító, hogy több ezer forint ment a semmibe.
2013. nov. 14. 20:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért nem kérsz részletes számlát? Azon rajta lesz minden forgalmazás.
2013. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!