Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel tudok rá tenni zenéket lumia610-re a zune-on kivűl?

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs, max letölteni tudsz, vagy bluen átküldeni.
2013. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:

Áhh, egyszer szenvedtem vele, neten találtam mindenféle mutáns drivereket amelyek állítólag pendrive-vá változtatják a Lumiát, de nem működött semmi, amit találtam. Voltak egyéb trükkös leírások, hogyan lehet elérni, de vagy olyan menüpontokra mutogattak a telefonban, amik nincsenek is az itteni verziókban, vagy halott letöltési linkeket tartalmaztak.

Végül órányi keresgélés-szenvedés után maradt a Zune.

2013. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen de ezen a szutyok lumia 610 en még bluetooth is csak dísz -.- egyszerűen felgyujtanám azt aki kitalálta ez a puruttya windows fost hihetetlen h ezeknek mennyi eszük van !!!
2013. nov. 14. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:
A bluera van jó ingyenes progi az áruházban, nokiás, működik is! Megosztás bluetoothon a neve asszem. Oda vissza müxik kép, zene, film stbvel.
2013. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Nos, az, hogy megfogom a pc-n a 2 gigás zene mappámat és putty, belehúzom a telómba, az valóban csak androidon működik.

Állítólag a WP 8 már engedi, lehet, személyes tapasztalatom nincs.

2013. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!