Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace problémák (? )

Samsung galaxy ace problémák (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Másfél éve használom ezt a telefont, eddig egyszer kellett teljesen újratelepíteni, nagyjábol egy éve, azóta nem sok problámám volt vele. Tegnap minden ok és előzmény nélkül kikapcsolt, és lemerült, pedig teljesen fel volt töltve. A töltőn is sokszor kikapcsolt, de utána magátol vissza is kapcsolódott. Ma délelőtt nem volt töltési lehetőségem, teljesen lemerült. Hazaértem, felraktam és újból bekapcsoltam. Tökéletesen működik, viszont egy problémám van. Semmilyen téma nem volt rá letöltve, a rendes samsung menüm volt stb. és most, ahol ezelőtt a háttérnél a legalsó csíkban ottvolt hogy üzenetek stb, és középen a menü gombja, ott most csak utóbbi van teljesen egyedül. Hogyan lehetne visszaállítani? Előre is köszönöm!
2013. nov. 14. 16:16
 1/1 A kérdező kommentje:
bocsánat, a menü gombja nem középen volt, hanem balról jobbra így jöttek: telefon (billentyűzet), névjegyek, üzenetek, menü.
2013. nov. 14. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!