Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Arnova 7b G3 összeomlott...

Arnova 7b G3 összeomlott android. Hogyan telepítsem újra?

Figyelt kérdés
Van egy Arnova 7b G3-as androidos tabletem. Rá tettem egy android 4.0-t, mely jól működött, de most összeomlott (a kis android manócska fekszi, hasán egy X-el :D) Mivel nem indul ez a op rendszer, így nem tudom a PC-re csatlakoztatni és a memóriakártyák sem érem el, viszont a töltést érzékeli. A kérdésem pedig az lenne, hogy hogyan tudnám újratelepíteni ?

2013. nov. 14. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy tettél rá 4.0-t, ha nem tudod újratelepíteni?


Egyébként nézz utána, egy gépről újra tudod rakni USb kábellel, kell hozzá letölteni egy rendszert, és egy Odin nevű programot, amivel felrakod a tabra.

2013. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt már régebben tettem rá, de nem tudom a PC-re csatlakoztatni, mert nem indul az operációs rendszer
2013. nov. 15. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!