Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebook Messengerbol hogy...

Facebook Messengerbol hogy kell kilepni?

Figyelt kérdés
2013/11/14 Nalam most jott az uj frissitese telefonon ennek a messengernek. Ezelott egyszerubb volt: opciok gomb - beallitasok - fiok valtasa. Tadaaa ki leptem. De most egyszeruen nem talalom!! Mellesleg mindig hasznalom a messengert mindig ki kell lepnem belole es ezert nem szeretnem ujratelepiteni ahanyszor ki kell lepnem es vissza. Remelem valaki rajott hogyan kell koszi a valaszt elore is :)
2013. nov. 14. 20:05
 1/1 anonim válasza:
én ugy tudtam h megváltoztaam a jelszavamat a facebookon,és ott rákantittotam arra a gombra h "kilépés egyéb eszközökből" és kijelentkezett a messengerből:)
2014. febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!