Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy Ace-em egy rakás...

A Galaxy Ace-em egy rakás szar, mit vegyek helyette?

Figyelt kérdés
2012 augusztusában vettem 2 év garanciával, de utálom, le akarom cserélni. Hogyan oldjam meg úgy a cserét, hogy másfajta telefont adjanak, de ne kelljen ráfizetnem? Milyen androidos telefont javasoltok helyette, ami szép és nem túl nagy?

2013. nov. 15. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szolgáltatónál vetted, akkor kb sehogy. Viszont a T-mobilenál az aranykártyások a hűség lejárta előtt is lecserélhetik a telefont. Azt nem tudom, hogy mennyivel korábban. Régen 1.5 év után már lehetett újat venni.

Egy esélyed van, hogyha hibás a telefon. El kell küldetni legalább kétszer szervízbe (azért ennyiszer, mert előtte nem igazán cserélik, utána sem 100%) de annak ne dőlj be, hogy el kell küldeni 4-5x, mert ez kamu nincs ilyen a jogszabályokban.

Viszont fontos, hogy még ez után is legyen valami hiba.

Tehát ne sorold fel az összeset elsőre. :)

Ha még harmadszor is hibás, akkor ismét vidd vissza és reklamálj, de ekkor már ne fogadd el a javítást, hanem kérj cserét. Ha szerencséd van akkor cserélik a készülék utolsó akciós kisker árának 110%-ig választhatsz telefont. Vagy visszavásárolják és, akkor vehetsz egy drágábbat ráfizetéssel részletre. Ilyenkor a hűség is újra indul.

Én így cseréltettem telefont, igaz annak volt egy javíthatatlan hibája.

2013. nov. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Minden jót kívánok

Tincus

2014. jan. 15. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!