Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összegyüjtöttem 213500 forinto...

Összegyüjtöttem 213500 forintot pontosan számolva. Most megvegyem a samsung galaxy s4-et 125 000-ért függetlenül vagy várjam meg a januárban érkező s5-öt? (mert januárban kijön az s5 )

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek, mert nagyon tetszik az s4 de ha meglátom az 5-öt, akkor bisztos elfog az irigység... De még csak 2 hónap és kijön... Türelmetlen vagyok picit pedig csak 2 hónap...
2013. nov. 15. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
I don't want to live on this planet anymore !
2013. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
F.y.m.you!
2013. nov. 15. 15:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél S4-et.Na nem mintha ez gyengének számítana de mostanság a Snapdragon 800 a menő.Vagy várd meg az S5-öt(ami ha tényleg kijön januárba tuti drágább lesz mint 213k,tehát még tovább kellene várnod)vagy meg most veszel egy Nexus 5-öt.Attól maximum az extra funkcióiba,meg egy pár apróságban lesz jobb az S5.
2013. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet nem két hónap, hivatalos infó még nincs, aztán még kiderülhet, hogy 2015 január lesz az. :D

De gondolom ha ilyen drága telókra, meg a funkciók jó kihasználását lehetővé tevő előfizura is van pénzed, akkor nem gond két hónap múlva újat venni. :D Szerintem várd meg a hivatalos infókat amúgy, hogy tényleg kijön-e akkor (nem valószínű), mi lesz benne, és mennyiért adják.

2013. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Honnan szednek össze az írni nem tudó emberek több százezer forintokat...

ez számomra mindig rejtély marad...

2013. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat :) :) utolsó kritizáló csodálkozz csak ;)

Amúgy az ötletem az, hogy inkább megveszem most az s4-et, majd lejön az ár akkor elis adhatom és nem kell az s5-höz sokat gyűjteni, mire lejön az ára... Csak türelem és akkor megvan, na de köszönöm a segítségeket. :)

2013. nov. 16. 14:41
 7/9 A kérdező kommentje:
És jól/helyesen írtam mindent, szóval nem értem mért sírsz.
2013. nov. 16. 14:43
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor kezdd el nézegetni a nyelvtan könyved :D

én nem ismerek olyan szót, hogy "bisztos", csak olyat, hogy biztos...

2013. nov. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg nem "összegyüjtöttem", hanem összegyűjtöttem.
2013. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!