Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek túlzás egy 13...

Szerintetek túlzás egy 13 évesnek egy Iphone?

Figyelt kérdés
Nekem elromlott a telefonom és nem lehet megcsináltatni,most Iphone-t szeretnék de nem azért,hogy magamat fényképezzem a tükörbe vele.. a formája tetszik és ennyi szerintetek normális ha kapok egyet karácsonyra?

2013. nov. 15. 19:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon maximum egy iPhone 3G.
2013. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
értem csak egy csomó 30-50 éves embereknek halvány fogalmuk sincs miket tud de mégis olyanjuk van akkor egy 13 évesnek miért túlzás ha jobban tudja kezelni mint ők?
2013. nov. 15. 19:17
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
szerintem nem, bár én sosem szerettem az ilyen telefonokat, mert nekem a zenehallgatáson, hívás/hívás fogadáson kívül hasztalanok de ez magán probléma
2013. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Csak hogy ennyi idősen még nem vagy tisztában a pénz értékével.Majd ha magadnak kell megkeresned te is másképp látod.Különben meg egy Androidossal jobban járnál (mondjuk egy Xperia L-el.Olcsóbb is meg többet is tudnak egy iPhone-nál(mármint a régebbiektől).
2013. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Miért, egy 13 éves kisgyerek mit tud kezdeni egy közel 200 ezer Forintos telefonnal? Semmit.. Legfeljebb marha menő lesz az óvodában vele. Az 50 éves ember megveszi, két hónapig hülye hozzá, utána előfizet internetre, kiismeri a telefonját és használja arra, amire valójában való.
2013. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ. Az újabb 100-200 ezres iPhone szerintem túlzás de egy iPhone 4 tökéletes lenne nekik, vagy ha van pénzetek rá akkor is max. egy 4S.
2013. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

a kezelés egy dolog.

az is lehet, hogy üzletember,ügyvéd,vállalkozó az a 30-50 év körüli férfi/nő , és munkája miatt kell iphone, mert annak az operációs rendszere az egyik legmegbízhatóbb , ha nem a legmegbízhatóbb.

egy idősebb ember nyilvánvalóan, jobban is megbecsüli az értékeit, pláne, ha egy 100-200 ezres telefonról van szó, tudja , hogy nem ingyen osztogatják a városban és sehol.

és vigyázni is jobban tud rá, mondjuk benne van a megbecsülésben az is.

a másik meg az, hogy nyilvánvalóan jobban megtudják magukat védeni , ha valamelyik kokeró elakarja lopni tőlük ezt a tárgyat.

2013. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
van egy ismerősöm a faluban aki 16éves, elvesztette a 2hónapos iphone-ját , rá két hétre új iphone-t kapott.
2013. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
72%
Ja, nagyon menő leszel vele - két napig. Aztán szépen elkapnak a rétinégerek, megpüfölnek érte és volt - nincs telefon.
2013. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
ingyen kapnám mert összegyűltek a pontjaim mert úgy van, hogy a telefonomat 12.000 forintért javítanák meg de könnyebb lenne beváltani a pontokat mert akkor ingyen kapnám
2013. nov. 15. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!