Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 3gs vélemény?

Fejes Nagy Péter kérdése:

Apple Iphone 3gs vélemény?

Figyelt kérdés
nekem inkább netezésre kéne persze pár játék is lenne rajta de én azért néztem ezt a telefont mert tetszenek az iphone-ok és ez jó áron is van de arra lennék kiváncsí hogy netezésre meg egy kis játékra elég lenne ez a telefon illetve olvastam egy helyen hogy a Bluetooth nem működik ez igaz??

2013. nov. 15. 21:15
 1/4 anonim válasza:
Inkább Androidos telefont vegyél! Jobban futnak rajta a játékok, és szerintem gyorsabbak is!
2013. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 |Orfeusz| ***** válasza:

Ne vegyél 4 éves telefont. Ne. Inkább egy új bármilyet annyiért.

Netezésre nem igazán jó, ahhoz nagy kijelző és felbontás kell. Játékra sem jó, a mostani App Storeban nem is biztos hogy találsz újabb játékokat rá. A BT meg csak iEszközökkel és kihangosítókkal kommunikál.

Ja és jasználj írásjeleket és rendes mondatokat.

2013. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a segítséget
2013. nov. 15. 21:25
 4/4 samsam88 ***** válasza:
100%

Ha bejön neked az i-stílus, akkor mindenképp megéri megvenned, végülis a Te telefonod lesz, neked kell h tettszen.

Vannak rá appok, játékok dögivel, szóval találsz rá tuti kedvedre valót.

az megint más dolog, hogy az android testreszabhatóbb, illetve szabadabb.

A 3gs meg jó cucc, de mamár kissé idejétmúlt, új dolgokat nemnagyon fog befogadni :)

hasonló egyedi telefon, kb a huawey y300, a zte grand x, valamint a sony xpreia sorozat... ezeknek van még megjelenése... sztem... (én a zte-t használom, sokan nemismerik, és megnézik, ritka :))

2013. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!