Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyári ROM visszaállítása?!

Gyári ROM visszaállítása?!

Figyelt kérdés
Telepítettem a cyanogenmod-ot az LG optimus L3-mas telefonomra, de a grafikája nem jó (nem tudom, hogy miért. több videót is megnéztem, ott perfect volt.. én alig látom a szöveget). szóval vissza szeretném állítani a régi ROM-ot, vagy telepíteni valami másikat.. de a ROM manager folyton lefagy. Valami ötlet?...

2013. nov. 16. 02:36
 1/6 schumilex55 ***** válasza:
Letöltöd a magyarországi (ha szolgáltatófüggő akkor az adott szolgáltatóét, ha nem akkor a független) romot, odinnal meg felrakod rá. Azt hiszem a PDA részhez kell betenni a romot de azért olvass utána.
2013. nov. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem találtam meg a gyárit. :( raktam fel rá hozzá hasonlót (nagy nehezen..), talán még jobb is.
2013. nov. 17. 11:14
 3/6 schumilex55 ***** válasza:
Örülök hogy sikerült.
2013. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hol találtad meg?
2013. nov. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
És hogy lehet felrakni?
2013. nov. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Húha, azóta megint elrontottam a telefont, szerintem kitöröltem valamit.

Egyébként nem igazán értek hozzá, de letöltöd play storeból a ClockwordMod ROM Managerét, SD kártyádra rárakod a letöltött főzött ROM-ot, aztán valahol a Rom Manager menüjében van egy olyan, hogy "Reboot into recovery", arra rámész (vagy manuálisan elindítod, én úgy nem tudtam..). ROOT-OLT TELEFON KELL HOZZÁ!! Ha újraindul a teló, akkor kiválasztod a Recovery menüjéből az "install zip from sdcard" opciót (a hangerő szabályozó és ki-bekapcs gomb segítségével tudsz navigálni), ott kiválasztod a letöltött rom-ot, majd fel is telepíti szépen.

Én ezt raktam rá a múltkor, nem teljesen magyar, de jó: [ROM][E400][2.3.6] Latte ~ lightweight + LG UI 3.2

Megtaláltam a gyári rom-ot (vagy hozzá eléggé hasonlót) is: LG OPTIMUS L3 v10s [Rooted] [Deodexed]

Csak google-zz rájuk! :)

Elnézést a késői válaszért!

2013. dec. 12. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!