Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyibe fog...

Szerintetek mennyibe fog kerülni a nokia lumia 525? Felpontozom a válaszolókat.

Figyelt kérdés

2013. nov. 16. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem annyiba, amennyi a számlán rajta lesz.
2013. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog európában forgalomba kerülni, csak a fejlődő országokban. Nagy kicseszés lenne a mostani 520/620/625/720-as tulajokkal az 1GB RAM miatt... de ha mégis tévednék, akkor szerintem függetlenül 620-as körüli árban lesz.
2013. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Akkor szerinted 50 ezer körül lesz a lumia 525? Az 1GB RAM miatt gondolkozom azon, hogy megvárom és nem veszek addig telefont amíg ki nem jön az 525. Vagy van ilyen ára hasonló androidos telefon? Előre is köszi. Megy a zöld.
2013. nov. 16. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Áááá Androidot 100 alatt tuti nem vennék, akkor inkább egy 512MB RAM-os Lumiát! Jövő év elején lesz a CES, akkor majd okosabbak leszünk - vagy talán előbb!
2013. nov. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 T.kennel válasza:

Szia.


Még mindig,androidokhoz hasonlítják a windows phone ramokat,procikat.

Köszönő viszonyban nincs a kettő op rendszer.A windows phone elindított egy új és nagyon más elvárást. Androidnál fontosak az erő képességek egy sima futáshoz, addig w.p nél ez nem kérdés. A platformon jelen lévő játék alkalmazásokon veheted észre, ha nagyon szigorú vagy. Egyébként, semmit...Ezért tökéletes a rendszer. Teljes mértékben a konkrét

okos telefon értelmezésére épül.Természetesen vannak még kompromisszumok,de gyorsan fejlődik.

Tehát javaslatom semmi esetre ne a ramot nézd.Most nagyon jó árban tudsz válogatni Nokiák között és a plussz kamera,kijelző méret ami különbség lehet.Mindegyik villám gyors és stabil.Nincs ramolás, hackelés stb, mint más oprendszereken.

Tapasztalatom 1 év és család tagjaim sorra váltanak wp re :)


A tények meggyőzték őket.


Remélem segítettem. A hardver tökéletesen van optimalizálva a rendszerre :)

2013. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!