Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Screen recorder Full HD...

Schumilex55 kérdése:

Screen recorder Full HD kijelzőre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Androidra keresek egy képernyő felvevő programot ami képes full HD kijelzőn is működni. Próbáltam a screen castet de nem kezdi el a felvételt, z screen recorder nula kilobájtos fájlokat csinál, a többit nem próbáltam de gondolom hasonló lehet az eredmény.

Esetleg ha valaki tudna egyet mondani veszi is a kijelzőt és normálisan (régi HD kijelzőn pl. a menü vagy a játék nem akadt miközben használtad, csak a felvétel mikor visszanézted akármilyen FPS volt beállítva) azt megköszönném.



2013. nov. 16. 17:33
 1/1 anonim válasza:

[link] Full HD minőség, mikrofon hang felvétel, belső alkalmazás hang felvétel, ingyenes, Androidra! Én is ezt használom, még sosem volt bajom vele!


És nekem is Full HD van.

2016. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!