Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kezdjek vele? Bővebben lent!

Daninagy0713 kérdése:

Mit kezdjek vele? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Vettem egy Samsung GalaxyS4et 2hónapja eddig nem volt vele semmi bajom de 2nappal ezelőtt játszottam és kikapcsolt. Azt hittem hogy ez csak egyszeri alakalom de miután 5xre is megcsinálta inkább hagytam.Megpróbáltam később de ugyan az.Kivettem a sim kártyát is az aksit is de ugyan az...ma is megcsináltam de azt vettem észre hogy az aksi felpúposodott. Nem tudom mitöl lehet de szerintem egy ilyen telefonnál nem normális főleg nem 2 hónap alatt. Lécci segítsetek! Vigyem vissza? Vagy álítsam vissza a gyári beálításokat?...csak sok minden van rajta és elég hoszzú lenne vissza töltögetni főleg úgy hogy nem biztos hogy jobb lesz tőle. Vegyek új aksit?

2013. nov. 16. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Van rá garid,úgyhogy nem értem min dilemmázol.
2013. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagyis ha vissza veszem kicserélik?
2013. nov. 16. 22:25
 3/5 A kérdező kommentje:
viszem*
2013. nov. 16. 22:34
 4/5 schumilex55 ***** válasza:
Rossz az akkumulátor. Vidd vissza garival kicserèlik neked.
2013. nov. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2013. nov. 17. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!