Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootolásban tudnátok segíteni...

Rootolásban tudnátok segíteni nekem? ( Alcatel ot 918) rengeteg felesleges dolog van rajta ezeket szeretném letörölni. Többi lent

Figyelt kérdés

szóval letöltöttem a "one click root" programot fel is telepítette szépen a telót is feldugtam az usb-re és KI van pipálva a hibakeresés is (többször ellenöríztem). És aklor megnyittottam a "one click root"-ot az 1. lépés a " connect device" simán ment a 2. lépés is (Identyifx device) és a 3. lépésn (Update Driver) -nél elindul szépen a rootolás a telefon újraindul utánna a gépen a bekapcsolás után egy kis idővel megszakad és ezt irja "We're sorry , Your android device has failed to successfully complete the rooting process"


rá is kerestem rengeteg forrásról kerestem a választ 2 napja küszködök vele szóval segítsetek pls nagyon szépen köszönöm előre is :'(


2013. nov. 17. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:

A harmadik válaszban van a megoldás :

[link]

2013. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy jótanács: amit rootolás nélkül nem tudsz leszedni, azt nem biztos, hogy babrálni kéne rootolva...
2013. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!