Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone aktiválási gondok. Még...

Iphone aktiválási gondok. Még megmenthető valahogy a telefon?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy használtam vettem egy Iphone 4-et.

Az előző tulaj nem lépett ki az icloud-ból, valamint telefonszámok, facebook bejelentkezés, szóval minden benne volt.

A telefon tegnap egyik pillanatról a másikra kikapcsolt és nem kapcsolt vissza többszöri próbálkozásra sem (töltőre is feldugtam, hátha csak lemerült és nem vettem észre)

Frissítettem a szoftverét, ami után kérte az aktiválást.


A gond innentől kezdődött, mert nem tudom az aktiváló ID-t és jelszót sem, anélkül pedig egyelőre használhatatlan a telefon.


Ki lehet valahogy küszöbölni ezt a gondot és használhatóvá tenni az iPhone-t?



2013. nov. 17. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó nagy marha volt aki nem lépett ki iCloudból és úgy adta el.

A régi tulajnak kell beállítani, hogy eladta vagy inaktiválni vagy valami hasonlót és csak utána tudod használni. Vagy alaplap csere. :(

2013. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet . Csak eredeti tulajdonos kerheti, szemelyesen, a papirok bemutatasaval . Igy sem ingyenes a torles es tobb napig tart.
2013. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen papírt nem kell bemutatni. Az eredeti tulajnak kell belépni iCloudba és beállítani, hogy már nem az övé a telefon.
2013. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ige,ha tudja az acc-jat :) Az esetek egy jo nagy reszeben sajna nem
2013. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyerekek, ti tényleg beveszitek, hogy az "eladó" nem lépett ki a fiókból, és nem hozzá fordul a "vevő" hanem itt kérdezősködik?
2013. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot az eladóval. Ha nem tud semmit, akkor bizony lopott telefont vettél, ami egy levélnehezékké változott, ugyanis SEMMI módja nincs az activation lock megkerülésének, csak a jelszó. Az utóbbi esetben jelentsd fel a rendőrségen, legalább ő is hadd szívjon...
2013. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tegnap este szerencsére sikerült elérnem a volt tulajt, aki 1 órán belül megoldotta a dolgot.


Ha esetleg valakinek hasonló problémája van, annak segítség, hogy telefonos boltokban szoftveresen 4.000ft-ért megoldják a dolgot.

2013. nov. 21. 15:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Na annak a boltnak a cimét szeretném elkérni,aki activation lockot tud kiszedni iphoneból...
2013. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt én is.
2013. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!