Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung galaxy s4 mini...

A Samsung galaxy s4 mini mennyivel tud kevesebbet mint a normál s4?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék venni és nem tudom mivel tud kevesebbet.Itt nem feltétlenül a gyorsaságra gondolok most hanem olyanokra ,hogy pl ez is tudja azt ,hogy érzékeli ,hogyha nézed a telefont és ha felnézel leállítja a videót stb ?

Ilyenekből miket tud illetve miket nem ?


2013. nov. 17. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges egy felsőkategóriás telefonhoz hasonlítani egy közepest. Egyébként a Samsung f§zságait gondolom az S4 mini is tudja.
2013. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a különbség :

[link]

2013. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 |Orfeusz| ***** válasza:

A Samsung a 'mini' modellekbe mindig az előző generáció hardverével egy szintű vasat pakol, és a kijelző sem szokott tündökölni. Tehát az S4 mininek nem sok köze van az S4-hez.

Ettől függetlenül jó telefon és valószínűleg belerakták az új Samsung csicsákat is.

2013. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszi.És akkor ha kellene választani most csak ez a kettő akkor melyik lenne : Samsung galaxy s3 vagy Samsung galaxy s4 mini ?

2013. nov. 17. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:

én az s4 minit venném mert s3 volt nekem és nem nagyon jött be.

amúgy szerintem biztos bent vannak a minibe azok amik a sima s4be

2013. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenben jobb a nagytesó:


[link]


Ha a spec dolgokra vagy kíváncsi, akkor olvasd el ezt, eszerint benne vannak a spec dolgok is:


[link]

2013. nov. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!