Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítsem a Sony Xperia U...

Frissítsem a Sony Xperia U telefonomat 4. 0.4-es androidra vagy maradjon a 2.3.7? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Elvittem a telefonomat a szolgáltatói szervízbe mert nagyon lassú volt, és ha valaki hívott fel sem tudtam venni. Visszaküldték pénteken és azt mondták, hogy a telefonomnak nem volt semmi baja, figyelgessem az applikációkat ha újat telepítek lehet, hogy valamelyik lassítja a telefont. Itthon mikor bekapcsoltam észrevettem, hogy visszarakták az androidot a régire mert mikor elvittem hozzájuk az új verzió volt. Most nem tudom, hogy merjem-e frissíteni újra 4.0.4 mert amikor felraktam rá ezt akkor a telefonom lelassult. Másodszorra is ugyanúgy lelassulna szerintetek?

2013. nov. 17. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rárakhatod,az a 4.0.4-es update hivatalos és ha tényleg ezért lassul le akkor az rendszerhiba és ha hiba van a telefonba akkor lehet reklamálni nekik,mivelhogy muszály mennie,hisz azért van! Ha meg olyan szemetek lesznek hogy aztmondják neked : ha az lassítsa le akkor ne tedd rá (de nemszabana ilyet mondaniuk) akkor meg visszateszed 2.3-ra..
2013. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de vissza tenni hivatalosan nem lehet, ha jól tudom... ha meg magamtól megcsinálom itthon akkor elveszik a garancia :/ na mind1 megpróbálom felrakni az újat, és ha nem megy akkor viszem szépen vissza nekik megint.. :) köszönöm szépen a választ :)))
2013. nov. 17. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kellett két nap, mire visszagyorsult.. Arra számíts viszont, hogy a 4.0.4en a telefonálás funkciót elsz@rták,de igen erőteljesen...
2013. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát remélem, hogy pár nap alatt elmúlik a szaggatás.. a telefonos funkciót észrevettem már ... borzalmas
2013. nov. 18. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!