Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iphone 4s - nél sokkal...

Egy iphone 4s - nél sokkal rosszabb egy xperia sp?

Figyelt kérdés
4s-t akartam, de végül csak sp-t kaphatok... szerintetek sok a különbség? Esetleg az sp árából kijonne egy jobb telefon is?

2013. nov. 17. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
én nem vagyok oda az iphonokért se meg a sonykért se de én iphont venném inkább de jó teló az sp is
2013. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Miért nézed le az SP-t ennyire? Miért nem becsülöd meg a 70+ ezer forintos telefont? Miért nem nézel utána a dolgoknak, mielőtt követelőzöl?

Az SP jobb, mint az iPhone. Neked főleg, hiszen a felháborodásod azt jelzi, hogy csak divatból kell, meg mert menő. Inkább örülj neki, hogy apu-anyu 70+-os telefont vesz neked!

2013. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem nézem le, csak az ios szimpatikusabb az androidnal, és a kijelzoje jobb, ezért szerettem volna azt, de persze az spnek is örülnék, a mostani telefonomhoz képest minden egy álom lesz :D
2013. nov. 17. 22:34
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Jajj szegénykém csak egy sp-t kapsz:(
2013. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy használtan lehet venni 4s-t is teljesen korrekt állapotban 60-70ért
2013. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már mondtam, hogy nem sajnáltatom magam...
2013. nov. 19. 21:02
 7/7 Rebelle válasza:
ÚRISTEN! Mindenki azt vesz a gyerekének , vagy magának amit akar és tud , ha tud magának venni /vetetni iPhone-t , akkor azzal semmi baj nincs, ha nem akkor azzal sincs,hiszen mindenkinek más a keresete és azért mert valaki nem tudja megvenni más meg megtudja (vagy fordítva) , nem kell lenézni senkit , elég gyerekesek vagytok.
2013. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!