Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung s5230-amat megéri...

A Samsung s5230-amat megéri lecserélni sony w595-re?

Figyelt kérdés

Samsung starom van most de zavar hogy elég lassú teló. Nekem a zene nagyon fontos(folyton szól)és a hangerő is számít, illetve a fotók.


Szerintetek a w595 ilyen szempontok alapján jobb mint a samsung star??? Sony VS samung.


Illetve azzt hallotam - ez nem feltétlen a kérdéshez tartozik- hogy a sony w705-nek csodálatos a zenelejáccója...tényleg anyira jó?


mintkét kérdésre a válaszokat előre is köszzi!


2009. nov. 18. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
hát a samsung még mindig telefon de a sony ericcson....az se falazóanyag!!téglának is szar!
2009. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előttem íróval. Én telefonos boltban dolgozom az összes kollegámnak több éve sonyja van és kitűnő, én nem voltam sony párti rábeszéltek, de egy pillanatig sem bántam meg. Ha a zene a fontos mindenképpen sony. A w a nevében a walkmant jelenti tehát a gyártó ráment a tökéltes hangzásra illetve ami egy zenehallgatáshoz kell.
2009. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A walkman telók valóban jól szólnak,csak a SE mostanában rendre lefelejti tartozékként adni a kiváló agybadugós Hpm-70 fülest(a w595-höz sincs),ami nagyban hozzá járul(t) a Walkman név sikeréhez.
2009. nov. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!