Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet eladni a telefonomat...

Hol lehet eladni a telefonomat személyesen Budapesten? Hol találok ilyen boltot (Galaxy S3-ról lenne szó)?

Figyelt kérdés

Sajnos bejött egy nagy kiadásom, így el kell adni a szeretett telefonomat. 3 hónapos, hibátlan. A bajom az, hogy GSM boltban vettem és utólag kiderült hogy a cég eltűnt és nem érvényes a garanciám. Így vaterán és egyéb helyen nem tudom árulni! Arra gondoltam hogy van e esetleg Budapesten olyan GSM bolt ahova besétálok és megveszik tőlem? Ha igen, hol próbálkozzak? Jelen állapotban mennyiért veszik át kb? Megmondom őszintén hogy 38e Ft-ot kell kifizetnem és minimum ennyiért adnám nekik a telefont.


Mégegyszer mondom: magánszemélynek nem akarom eladni, mert mivel GSM-es nem tudok garantálni semmit! Ha meg 3 hónap múlva letiltják pl. akkor én kerülök bajba!



2013. nov. 18. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
na ezert nem veszunk lopott telefont, valoszinuleg nem veletlenul tunt el a ceg ahol vetted.
2013. nov. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden szám egyezik benne! Csak a garancia kérdéses. Mivel valószínűleg EU-ból van valahonann
2013. nov. 18. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
minden szam egyezik? es? attol meg lehet lopott, pl. 'kamionrol leesett', vagy barmi mas kevesbe legalis uton forgalomba kerult.
2013. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor fel kell jelenteni az összes GSM boltot. Passz. Más is vesz ott telefont. Az hogy bezárt ... olyan meg előfordul. Előtte 10 évig volt nyitva ugyanez az üzlet.


A kérdésem továbbra is arra irányul, hogy hol "vesznek be" telefont Budapesten?

2013. nov. 18. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sehol nem veszik át, pont a garancia hiánya miatt.
2013. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!