Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony XPERIA E Telefonomat...

Sony XPERIA E Telefonomat szeretném ROOT-olni. Hogyan?

Figyelt kérdés

Egy kicsit utána nézegettem a dolognak, és láttam pár lehetséges megoldást. Ha lehet, bootloader nyitás nélkül, minél egyszerűbben szeretném megoldani. A kérdésem ezzel kapcsolatban az lenne, hogy ha a kernelt flash-elem, azzal a telefonom jelenlegi rendszere, beállításai, stb.. megmaradnának?

Igazából jobban örülnék, ha nem kéne nagyon bele turkálni, a telefon még új. Azért szeretném Root-olni a telefont, mert van egy AdBlocker, ami 100% működik, de a működéséhez Root jogosultságok kellenek.



2013. nov. 18. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit sem tudok erről a telefonról, de létezik egy christal_root.zip fájl, es ezzel szinte mindent lehet rootolni
2013. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem, nem működik a telefonommal.
2013. nov. 19. 17:57
 3/3 A kérdező kommentje:

Közben tovább próbálgattam, ennél: [link]

amikor ahhoz a részhez érek, hogy a framaroot nevű alkalmazásban ki kell választani egyet, hogy milyen módon legyen Rootolva, mindkettőre failed-et ír... Valakinek nincs valami ötlete, hogy milyen módon lehetne rootolni a telefonomat?

2013. nov. 22. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!