Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S. A telefonom ki-be...

S. O. S. A telefonom ki-be kapcsol (megjenelin a Samsung logó, rezeg egyet-kettőt, kikapcsol, újra be, majd ugyanez. ). Galaxy mini 2. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
júniusban vettem, de azt mondták, hogy a garancia a szoftverre nem érvényes (márpedig ez gondolom szoftverhiba)..

2013. nov. 18. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Factory reset.
2013. nov. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megtörtént. ugyanúgy csak a samsung logóig jutunk el.
2013. nov. 19. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem érvényes a garancia a szoftverre?

Az pedig tuti érvényes. Akkor veszik el a garancia, ha nemrendeltetésszerű használat miatt alakult ki a probléma.

De ha ilyen lusták a szervizesek, akkor rakd újra a ROMot.

Nem nagy cucc.

ht*tp://ww*w.sammobile.co*m/firmwares/

Innen szedd le a stock romot és flasheld át a telóra az odin nevű programmal. Nézz előbb jó sok tutorialt, hogy megértsd.

Ha ez se hozza rendbe, akkor vidd el egy gsm-be.

2013. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Visszavittem ma (mellesleg media marktban vettem), azt mondták, hogy ingyen meg fogják csinálni. Várnom kell 15 napot.

2013. nov. 20. 01:48
 5/5 józsi1117 válasza:
Sziasztok nekem is hasonló a problémám van egy s3 minim és csak rezeg lemerült aztán már olyan három másodperc kihagyással rezeg folyton ha sikerült meg csinàlnod megtudnád írni hogy hogyan csináltad meg előre is köszi
2016. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!