IOS7 vélemények?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy mióta telepítettem, azóta sokkal lassabb a telefonom. Mostanában már sűrűn lefagy nethasználat közben és több percet kell várni hogy reagáljon. Hogy törölhetném le úgy, hogy a képeim, zenéim ne törlődjenek?

2013. nov. 18. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tetszik az iOS 7! Sokkal gyorsBb vele az iPod -om. Letörölni viszont nem lehet, mert az Apple úgy tervezte.
2013. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Érdemes lenne lefrissíteni a legújabbra, azzal már nincs gond. I4s.
2013. nov. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
nekem sincs óriási sebességbeli gondom i4-en. konkrétan pont olyan, mint iOS6-on volt. egyrészt amúgy sem lehet downgrade-elni, de ha lehetne, valóban nem maradna meg semmid, még biztonsági mentéssel sem, mert amit iOS7-ről csinálsz, az a 6-tal már nem működik.
2013. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 roli901214 válasza:
75%
Én ipad minin most frissitettem7.04re es minden tökeletesen müködik :) Nem lassul meg gördülekenyebb mint az ios6 volt. Csak ajanlani tudom :)
2013. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha mindenkinél ilyen jól működik, akkor valószínűleg más lehet a probléma...! :/ mindenesetre köszönöm szépen a válaszokat! :))
2013. nov. 23. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!