Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem észre, hogy az...

Most vettem észre, hogy az van a telefonomba írva (aksi alatt), hogy prototype not for sale. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
prototípus nem eladásra való. Ez egy olyan modell amit legyártanak tesztelnek vagy épp bemutatásra szánnak nem pedig arra, hogy eladják.
2013. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem...mármint nem értem.akkor ez lopott?? Vagy mi?? Nálam szombat óta van...Mit csináljak most?
2013. nov. 19. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Hol vetted? Ha üzletben, vagy hivatásos kereskedőtől, akkor kérdezz rá, hogy ez mi. Mondjuk ha magánszemélytől, akkor nem sokat tudsz tenni...
2013. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

magánszemélytől.. de elmentettem a beszélgetésünket meg mindent... szóval csak nem tudják rám verni ha lopott

vagy az lenne a legtisztább ha be vinném a rendőrségre?? vagy ne foglalkozzak vele?

2013. nov. 19. 11:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Telefonboltok kapnak "kiállíási" példányokat, de mivel sokan online boltok, így nincs hol kiállítani, ezért eladják olcsóbban (lásd GSMHome). Erre kevesebb garit adnak és nem feltétlen lesz pl magyar nyelv rajta.
2013. nov. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez tökéletesen működik szerencsére :) magyar a menüje is. akkor ne csináljak semmit?
2013. nov. 19. 12:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkoznod vele, ha semmi baja.
2013. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké. köszönöm :)
2013. nov. 19. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!