Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony Xperia Z-ről?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 15:44
 1/3 Pirenius válasza:
Ez egy nagyon jó telefon. Könnyen kezelhető és jól néz ki. Csak megvan neki az ára. De ha megtudod venni vedd meg mert nagyon jó telefon.
2013. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó telefon, de koránt sem kifizetődő.

A quad core jelenleg nem éri meg, mert a legtöbb játékot dual core-ra írják, és hiába quad core 1,5 Ghz-es mobil, a játék futtatása közben ez nem nyilvánul meg, így történhet meg, hogy egy Xperia SP gyorsabban futtat egy játékot, mint a Z (feltéve persze, ha dual core-ra van írva a játék).

Nézzük tovább:

Kamera 13 MP, a makro mód jó. A kamera összességében jó (legalábbis szerintem).

Kijelző:

Az első fullHD-s telefon, 5"-os képátlóval, amivel lenyűgöző 411 PPI-s értéket produkál.

DE MINEK????

Hiszen már a 300 PPI is retina kijelző!!! Miért kell nagyobb?

Nem nagyítóval nézzük a telefont.

A kijelző tft ami miatt érték leszólások, de nem értek egyet.

Nekem volt szerencsém megcsodálni egy Z-t élőben, és gyönyörű képet ad, a feketét tényleg nem annyira (!) jól mutatja, mint egy AMOLED kijelző, de ez legalább nincs túlszaturálva. A betekintési szög szintén nem olyan jó, mint egy AMOLED kijelzőnél, kb. 45° felé azért már egy picit eltorzulnak a színek.

Összességében, szerintem nem éri meg, én inkább vennék egy Xperia SP-t.

2013. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. nov. 19. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!