Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy is van ez pontosan? Okos...

Hogy is van ez pontosan? Okos teló vs régi sim

Figyelt kérdés

Régóta nézegetem már a Nokia Lumia telefonokat ... Vodás előfizetéses vagyok,bármennyire is szeretném a telefont egy belső hang azt súgja,még ne! Gondoltam hogy váltok Red-re plusz készülék,ami havi 13.000 ft 2 évig,eddig jól hangzott!! A férjem Lumia 520-at szeretne,most ő még feltöltős ... Egy üzletbe láttam,ami jóval olcsóbb mint a Voda kínálata ... Ha mi abban az üzletbe vennék meg a Lumiánkat,ami micro simes,hogy lehet megoldanunk,hogy a telszámunk maradjon az ami,mert ez nagyon fontos!


Köszi a segítséget! Baromira nem értek ehhez a simes témához!


2013. nov. 20. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy kivágatjátok a sim-et (bármelyik gsm boltba megcsinálják) vagy bementek a vodához és kicseréltetitek.
2013. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de így a szám megmarad ?
2013. nov. 20. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze
2013. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!