Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kellene nekem androidra egy...

Kellene nekem androidra egy online jegyzettömbféleség?

Figyelt kérdés

Szóval kellene nekem androidra egy program amit ha megnyitok lehet bele írni és azt megtudjam nézni PC-n is és tudjak változtatni rajta amit ha tellón van net rögtön szinkronizál a program megnyitásakor.

Ez amolyan feladatlistára kellene nekem.

Jelenleg egy Notest használok de az csak tellón van oda vannak beírva a kisebb nagyobb teendőim pl 30 és ha épp van időm megnézem a listát és valamihez abból biztos van kedvem azt megcsinálom :D

Csak hát azt a listát akarnám néha PC-n néha tellón szerkeszteni..

Valakinek valami ötlete erre?

Valamilyen legegyszerűbb megoldás kellene rá.


2013. nov. 20. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:

A legjobb: Google Keep.

Egyszerű használni, de jegyzetelésre tökéletes. Illetve mivel a Google csinálta, így nem kell külön regisztrálni, hanem már a Google fiókoddal regisztrálva is vagy rá. Felhőbe menti el a cuccokat, tehát telefonon, gépen, tableten, akárhol megnézheted a jegyzeteket.

2013. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!